PÓDIA

75x5 01

Pódium 7,5 x 5m

Pódium je kompletně zastřešeno. Zadní a boční stěny jsou kryty plachtou. Boky přední části pódia je možno doplnit stínící síťovinou. Pódium lze doplnit o tzv. uši pro zavěšení zvukové aparatury.
Strop pódia je vybaven konstrukcí pro zavěšení světel a světelných efektů. Vstup na pódium je možný z boční, zadní nebo z přední strany po 1m širokém schodišti.

Více informací


Pódium 6 x 6m

Pódium je kompletně zastřešeno. Zadní a boční stěny jsou kryty plachtou. Boky přední části pódia je možno doplnit stínící síťovinou.
Strop pódia je vybaven konstrukcí pro zavěšení světel a světelných efektů. Vstup na pódium je možný z boční strany nebo ze zadní strany po 1m širokém schodišti.

Více informací

6x6 01
 

dlouhomostecke slavnosti2016 02

Pódium 7,5 x 3,75m

Pódium je kompletně zastřešeno. Zadní stěna je zakryta a boky pódia je možné doplnit stínící síťovinou. Zadní stranu pódia je možné rozšířit o tzv. backstage. Pódium lze doplnit o tzv. uši pro zavěšení zvukové aparatury.
Strop pódia je vybaven konstrukcí pro zavěšení světel a světelných efektů. Vstup na pódium je z boční nebo přední strany po 1m širokém schodišti.

Více informací

 
 

Pódium 6 x 4m

Pódium je kompletně zastřešeno. Zadní stěna je zakryta a boky pódia je možné doplnit stínící síťovinou.
Strop pódia je vybaven konstrukcí pro zavěšení světel a světelných efektů. Vstup na pódium je z boční strany po 1m širokém schodišti.

Více informací

mobilka 6x4m 02

strecha nivtec 6x4m 03

ZASTŘEŠENÍ PÓDIA 6,5 x 5 m + NIVTEC 6 x 4m

Pódium je kompletně zastřešeno. Zadní stěna je zakryta a boky pódia je možné doplnit stínící síťovinou.
Strop pódia je vybaven konstrukcí pro zavěšení světel a světelných efektů. Vstup na pódium je z boční, zadní nebo přední strany po 80cm širokém schodišti.

Více informací


MOBILNÍ PÓDIUM NIVTEC 6 x 4 m

Mobilní pódium NIVTEC je složené z podest o rozměru 2 x 1m. Výška pódia může být variabilní 40cm, 60cm, 90cm, 100cm a 110cm. Toto pódium je vhodné na venkovní použití i do vnitřních prostor (nákupní střediska, kulturní domy, výstavní haly, atd.). Podium je možné doplnit o přední stínění. Vstup na pódium je z boční strany po 80cm širokém schodišti.

Více informací

nivteck 6x4m 01

Jak nás najdete

Kontaktujte nás

Kněžičky 48/V

463 43 Český Dub

+420 725 485 265

info@komplet-akce.cz

Po-Pá: 08.00 - 20.00

O nás

Zabýváme se pořádáním akcí všech tipů. Vyhovíme Vašim přáním a uspořádáme Vám akci přímo na míru. Máme dlouholetou zkušenost v hrání na svatbách, večírcích, narozeninových párty a jiných společenských veřejných i soukromích akcích. Disponujeme bohatým světelným parkem. Ozvučíme Vám akce všeho druhu. Zařídíme Vám mobilní pódium, bar i kompletní cateringové služby.